دوربین و سرعت شارژ گوشی شیائومی ۱۲

دوربین و سرعت شارژ گوشی شیائومی ۱۲

  • تعداد بازدید 7273
  • تاریخ درج 1400/08/18

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از Xiaomi 12 هر روز اطلاعات بیشتری از این دستگاه منتشر می‌شود و حالا شاهد فاش شدن مشخصات دوربین و سرعت شارژ گوشی شیائومی ۱۲ هستیم.

اسنپدراگون ۸۸۸ در رویداد تک سامیت ۲۰۲۰ رونمایی شد و نسل جدید آن نیز قرار است در همین رویداد که از ۹ آذر ماه شروع می‌شود، معرفی شود. همچنین سال گذشته شیائومی جزء اولین شرکت‌هایی بود که از گوشی پرچمدار خود با اسنپدراگون ۸۸۸ رونمایی کرد و امسال نیز انتظار داریم که همین اتفاق در رابطه با گوشی شیائومی ۱۲ رخ دهد.

شیائومی ۱۲ قرار است به عنوان اولین گوشی موبایل مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۹۸ معرفی شود و تا پیش از پایان سال میلادی جاری نیز روانه بازار گردد. به گزارش افشاگری به نام دیجیتال چت استیشن، نسخه استاندارد Xiaomi 12 از شارژ سریع ۱۰۰ وات پشتیبانی خواهد کرد که نسبت به شارژ ۱۲۰ وات می ۱۰ اولترا و می ۱۱ تی پرو یک پسرفت محسوب می‌شود.

گوشی شیائومی 12

همچنین گفته می‌شود که پرچمدار جدید شیائومی به یک لنز پریسکوپ و یک دوربین فوق عریض باکیفیت مجهز خواهد شد. دوربین اصلی گوشی نیز نسبت به نسل گذشته بهتر خواهد شد، هرچند که به جای حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی شاهد یک نمونه ۵۰ مگاپیکسلی خواهیم بود.

علاوه بر اینها، ظاهرا شیائومی توانسته یک باتری بزرگ (هنوز ظرفیت باتری مشخص نیست) را در دل این گوشی جا دهد و از طرفی باریک بودن و زیبایی بدنه را حفظ کند. شیائومی ۱۲ همچنین نسبت صفحه به بدنه بالایی خواهد داشت و دوربین سلفی خود را نیز در یک حفره کوچک در نمایشگر قرار داده است.

در رابطه با گوشی شیائومی ۱۲ پرو نیز به احتمال استفاده از سه دوربین ۵۰ مگاپیکسلی عریض، فوق عریض و تله فوتو اشاره شده است.