زمان انتشار آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی S20 سامسونگ

زمان انتشار آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی S20 سامسونگ

  • تعداد بازدید 7359
  • تاریخ درج 1400/08/18

با انتشار آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی S20، سامسونگ می‌تواند جان تازه‌ای به این گوشی‌ها ببخشد؛ اما این به‌روزرسانی چه زمانی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت؟

چند هفته پیش بود که سامسونگ انتشار آپدیت نسخه بتا One UI 4.0 را برای سری گلکسی اس ۲۱ آغاز کرد. در حال حاضر برنامه بتا این گوشی‌ها به پایان رسیده‌ است و شرکت کره‌ای نیز خود را برای عرضه نسخه پایدار آن آماده می‌کند. هرچند که کاربران سری گلکسی S20 همچنان چشم انتظار اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید ۱۲ هستند.

بر اساس شنیده‌ها، سامسونگ قصد دارد به زودی نسخه بتا One UI 4.0 را که بر پایه اندروید ۱۲ است، برای سری گلکسی اس ۲۰ منتشر کند. پیشتر گفته شده بود که One UI 3.1 با چند کاراکتر آخر EUI4 در فریمور، آخرین آپدیت نرم افزاری گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا بر پایه اندروید ۱۱ خواهد بود.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی S20

انتظار می‌رود که سامسونگ نسخه بتا One UI 4.0 را برای سری گلکسی S20 تا پیش از آذر ماه منتشر کند و به همین خاطر احتمالا به زودی افرادی را برای تست این نسخه خواهد پذیرفت. نسخه بتا احتمالا محدود به چند کشور خاص از جمله چین، آلمان، هند، کره جنوبی، انگلستان و آمریکا خواهد بود.

رابط کاربری One UI 4.0 که بر پایه اندروید ۱۲ است، ویژگی‌های زیادی را برای گوشی‌های سامسونگ از جمله سری گلکسی S20 به ارمغان خواهد آورد.

از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به طراحی جدید UI، آیکون‌های و تم به‌روز شده بر اساس زبان طراحی متریال یو، برنامه‌های پیش فرض بهبود یافته، ویجت‌های بیشتر برای صفحه قفل، منو انتخاب ویجت جدید، تاگل‌های اختصاصی در تنظیمات سریع برای غیر فعال کردن میکروفون و دوربین و برخی بهبود‌ها در بحث امنیت و حریم خصوصی اشاره کرد.